KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314100
nr 1431 4100
Rolf Engman. Signerad, daterad -67. Olja på duk, 134x110cm, yttermått inklusive ram: 139x114cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:41:54
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr